Rukometaši Topličanina drugi na turniru u Blacu Istaknut

Objavljeno u Sport Napisao  Septembar 11 2018 veličina teksta Smanji veličinu teksta Povećaj veličinu teksta 0
Ocenite ovaj članak
(0 Glasova)

Na tradicionalnom rukometnom turniru „Blace 2018“ rukometaši Topličanina zauzeli su drugo mesto pokazavši zavidnu formu i igru koja može samo da raduje ljubitelje rukometa i sporta u Prokuplju. Na otvaranju turnira u grupi Prokupčani su savladali Žitorađa, novog člana Super B lige rezultatom 29:28, poluvreme 12:12, da bi u drugom meču doživeli poraz od Dubočice iz Leskovca rezultatom 30:27 uz katastrofalno suđenje na štetu Topličanina.

Najbolju partiju rukometaši Topličanina pružili su u polufinalu kada su posle preokreta u drugom poluvremenu savladali novog člana Super lige „Novi Pazar“ rezultatom 31:29. U finalu u ponovnom susretu sa Dubočicom umor je učinio svoje i Topličanin je poražen rezultatom 37:24. Treba istaći da je najbolji strelac turnira Nemanja Milutinović rukometaš Topličanina.

-Izuzetno sam zadovoljan onim što smo prikazali u Blacu a posebno u utakmici sa Novim Pazarom novim članom najelitnijeg takmičenja. Pokazali smo da ćemo igrati važnu ulogu u predstojećem prvenstvu i da će publika u Prokuplju imati priliku da prisustvuje kvalitetnim rukometnim utakmicama, rekao je Bratislav Dunjić, potpredsednik RK Topličanin.

Pročitano 1652 puta Poslednji put izmenjeno Poslednji put izmenjeno Septembar 11 2018