Poraz rukometašica Topličanina Istaknut

Objavljeno u Vesti iz Prokuplja Napisala  I.L. Novembar 29 2018 veličina teksta Smanji veličinu teksta Povećaj veličinu teksta 0
Ocenite ovaj članak
(0 Glasova)

Rukometašice Topličanina poražene su na svom terenu u susretu sa Pirotom u okviru 9. kola Super B rukometne lige rezultatom 20:22, poluvreme 5:12. Najefikasnija u ekipi Topličanina bila je Jovana Veljković sa 11 postignutih golova, dok su se u ekipi Pirota istakle Simona Tančić sa sedam i Danijela Kričak sa šest pogodaka. Do sredine prvog poluvremena vodila se ravnopravna borba, da bi gošće nakon toga napravile seriju od sedam pogodaka za veliku prednost na poluvremenu. U drugom delu, rukometašice Topličanina stizale su prednost, došle u 56 minutu na dva gola zaostatka, ali to je bilo sve što su uspele da urade u ovom meču.

-Otvorili smo dobro, ali onda veliki pad koji nas je skupo koštao. Uspeli smo skoro da stignemo, ali nismo iskoristili nekoliko zicera što nas je na kraju dovelo do poraza. U narednom kolu gostujemo u Vrbasu jednom od favorita lige, gde očekujem da pružimo dobru partiju, rekao je Ivan Petrović, trener ŽRK Topličanin.